نیازمندیهای ارومیه | نیازمندیهای آذربایجان غربی | درج آگهی رایگان | آگهی رایگان |

نیازمندیهای آذربایجان شرقی  |  نیازمندیهای آذربایجان غربی  | نیازمندیهای تهران  |  نیازمندیهای اصفهان | نیازمندیهای اردبیل  |  نیازمندیهای ایلام | نیازمندیهای بوشهر | نیازمندیهای چهارمحال و بختیارینیازمندیهای خراسان رضوی | نیازمندیهای خراسان شمالی | نیازمندیهای خراسان جنوبی | نیازمندیهای خوزستان | نیازمندیهای زنجان | نیازمندیهای سمنان | نیازمندیهای سیستان و بلوچستان | نیازمندیهای فارس | نیازمندیهای قزوین | نیازمندیهای قم | نیازمندیهای کردستان | نیازمندیهای کرمان | نیازمندیهای کرمانشاه | نیازمندیهای کهکیلویه و بویراحمد | نیازمندیهای گلستان | نیازمندیهای گیلان | نیازمندیهای لرستان | نیازمندیهای مرکزی | نیازمندیهای مازندران | نیازمندیهای همدان | نیازمندیهای هرمزگان | نیازمندیهای یزد | نیازمندیهای ایرانObject:table.A
Prompt:No Publicities related


تیتر آگهی ها
  مواد شيميايي کمپاني شارلو –
  روغن صنعتي شل SHELL توتال TOTAL(شرکت
  خدمات فني مهندسي توليد و فروش
  بهترين فروشنده روغن استرج
  فروش وبژه انواع حلال و مواد
  روغن صنعتي بهران (شرکت
  توليد و فروش انواع حلالهاي
  بهترين خريدار وازلين و پارافين
  فروش ژل ميکروسيليس ( ژل سيليکا
  خريد و فروش نفتا با قيمت عالي
  روغن صنعتي اسو ESSO ) 09121508091 )
  روغن صنعتي شل SHELL
  خريدار روغن 10 با فلش هاي مختلف
  محلول چربي زدايي، اکسيد زدايي و
  مهندسي توليد و فروش محصولات
  روغن صنعتي AGIP (آجيپ)09121508091
  توليدکننده و فروشنده حلال 402 و 403
  روغن صنعتي شل SHELL توتال TOTAL(شرکت
  تامين روانکار هاي صنعتي (روغن و
  توليد کننده و فروشنده روغن 10 با
  روغن صنعتي BP بي پى 09121508091
  فروش ويژه نفت بي بو و نفت سفيد
  توليد و فروش انواع تينر
  مواد شيميايي و آزمايشگاهي
  فروش ويژه گازوييل صادراتي ايران
  ATİ
  نايلون-شيرينگ-نوار
  shell shell shell shell shell shell shell
  توليد کننده و فروشنده وايت اويل
  مواد افزودني بتن ( توليدي شرکت

گروهها
كامپيـوتر [1447]
لوازم [644]
آموزشي [244]
املاک [75]
وسايل نقليه [193]
خدماتي [1090]
بازار كار [162]
صنعتي [1026]
ارتباطي [231]
شخصي [0]
هنري [5]
توجه1 : لطفا قبل از هر گونه معامله با آگهی دهندگان , از صحت معامله و اطلاعات آگهی دهنده , آگاهی کامل داشته باشید : توجه1

وب سایت نیازمندیهای "بیرنیاز" هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتویات آگهی ها و تبادلات مالی میان فروشندگان و خریداران را نمیپذیرد

توجه2 : لطفا برای توضیحات بیشتر,خرید,فروش و ... با آگهی دهنده تماس حاصل فرمائید نه با مدیریت وب سایت : توجه2

اطلاعات هر یک از آگهی ها در قسمت شرح آگهی موجود میباشد : در غیر این صورت آگهی از اعتبار ساقط میباشدشرح آگهی
نئوپرن پل و ساختمانها،لرزه گير و ضربه گير پل و ساختمان،درز انبساط پل ها،مقاوم سازي
نئوپرن پل و ساختمانها،لرزه گير و ضربه گير پل و ساختمان،درز انبساط پل ها،مقاوم سازي
شرکت مهندسي مبتکران صنعت صدراپل

• مقدمه :
شرکت مهندسي مبتکران صنعت صدراپل با هدف دستيابي به تکنولوژي طراحي٬ ساخت و توليد انواع قطعات لاستيکي خاص در داخل کشور٬ جلوگيري از خروج ارز و همچنين تشويق شرمايه گذاري در صنايع داخلي٬ با بهره گيري از توان تخصصي مهندسان و محققان به منظور ايجاد ارتباط عميق ميان صنعت و دانشگاه در سال 1388 تاسيس شد.
اين شرکت با استفاده از استاندارد هاي بين اللملي و بکارگيري سيستم هاي مديريت و کيفيت در زمينه هاي مختلف از جمله سيستم مديريت کيفيت ISO 9001:2008 و ISO/TS 16949:2008 تسهيلات لازم در راه رسيدن به اهداف خود فراهم آورده است.

• واحد تحقيق و توسعه (R&D) و واحد مهندسي + واحد آزمايشگاه :
واحد مهندسي و تحقيق و توسعه (R&D) شرکت مبتکران صنعت صدراپل همواره کوشيده است از وجود مهندسين متخصص در رشته هاي مختلف شيمي٬ پليمر٬ عمران٬ مکانيک و ... بهره گيرد و با استفاده از روش مهندسي تخصصي توانسته کليه مراحل طراحي و ساخت قالب٬ طراحي فرمولاسيون کامپاند٬ توليد قطعات لاستيکي در اين واحد صنعتي به صورت مستقل انجام دهد.
بديهي است اين شرکت از وجود يک واحد آزمايشگاهي مجهز و مدرن جهت انجام انوع تست هاي مربوط به لاستيک بهره گيرد که با توجه به توانمندي هاي تحقيقاتي و آزمايشگاهي موفق گرديده محصولات خود را با بالاترين سطح کيفيتي توليد و عرضه نمايد.
بستهاي درز انبساط (اتصالات انبساطي) :
بستهاي درز انبساطي در پل به منظور جلوگيري از ايجاد انقطاع و حفظ پيوستگي در سطح پل ها نصب مي گردند که به لحاظ ايمني بايد داراي ويژگي هاي خاصي از جمله قابليت جابجايي ، کشساني بالا و همچنين مقاومت در برابر ضربه، سرما و گرما و ... را دارا باشند. بستهاي درز انبساطي به دليل حرکات مداوم در محل ژوئن ها ، که بر اثر عوامل متعددي به وجود مي آيند ، از نقش ويژه اي برخوردار بوده و عملکرد مکانيکي صحيح آنها، متضمن دوام و طول عمر سازه مي باشد .
اتصالات درز انبساطي ساخت شرکت مبتکران صنعت صدراپل علاوه بر تحمل ضربه هاي مداوم ٬ ضد سايش بودن ٬ ضد آب بودن٬ قابليت کارکرد بدون صدا ٬ مقاومت خوب در برابر لغزش خودروها ٬ جذب حرکات بر روي عرشه پل ها ٬ و ... همچنين مي توانند اين حرکات را در جهت هاي مختلف و بدون هيچ محدوديتي تحمل کنند.
درز انبساط ها٬ خط جدايش قطعات پلها را به يکديگرمتصل نموده و قابليت بالاي جذب تحرکات ناشي از تغيير وضعيت در جهت هاي مختلف را دارا مي باشند. ورق فولادي بکار برده شده در لاستيک در مقابل عوامل جوي فرسودگي ندارد، مقاوم بوده و عامل اتصال و پوشش دهنده فاصله بين قسمت هاي فوقاني پل مي باشد.
درز انبساط هاي توليدي اين شرکت معمولا در قطعاتي بطول 1 الي 1.5 متر توليد شده که از جنس فولاد مقاوم Fe430 يا Fe360 (طبق استاندارد EN 10025) و لاستيک مخصوص جهت مقاومت در برابر سايش٬ اشعه خورشيد٬ عوامل محيطي٬ روغن٬ نمک و شن و پيري (Aging) ساخته مي شوند و به وسيله نوعي چسب مخصوص و اتصال کام و زبانه بهم متصل مي گردند.با نصب اين محصول مي توان نيروي افقي ناشي از ترمز گرفتن وسايل نقليه و مقاومت لاستيک در مقابل عوامل محيطي (انقباض٬ جريان٬ تغييرات دمايي و ...) را از طريق اصطکاک بين لاستيک و بتن منتقل نمود. اتصالات درز انبساط قابليت فراواني در تطبيق با حرکت هاي افقي (رانشي و کششي) و تغييرات ارتفاع (فشار سطح) را دارند که اين ويژگي داراي اهميت فراواني در تحرکات افقي ناشي از تغيير وضعيت حرکت و بارگيري مي باشد.
اين اتصالات بر روي يک زير سازي فلزي سوار مي شوند٬ اتصلاتي که با تحرک بيشتر همراه باشند معمولا داراي چهار شيار هستند که براي جلوگيري از عدم چسبندگي در هنگام فشار انقباض ناشي از محيط٬ آبکاري مي شوند و بدين ترتيب چسبندگي عناصر سازنده محصول به ساختار اصلي تضمين مي گردد.
تمامي درز انبساط هاي توليدي اين شرکت تحت ليسانس شرکت AGOM ايتاليا بوده که با رعايت کليه ضوابط استانداردهاي بين اللملي و روز دنيا توليد مي گردند که بار چرخ ها ، فشار ترمزها و ساير فشارهاي جانبي در طراحي آن ها مد نظر قرار گرفته است که براي کيفيت بهتر و رضايت بيشتر مشتريان، تمامي درز انبساط ها داراي دوره تضمين و گارانتي 36 ماهه مي باشند.
کارشناسان مجرب اين سازمان با داشتن تجربه هاي مفيد و کار آمد٬ مشاوراني صاحب نظر و قابل اطمينان در زمينه انتخاب نوع درز انبساط مورد نياز مشتريان مي باشند. تجهيزات سخت افزاري و توانمندي نرم افزاري اين مجموعه صنعتي٬ اين امکان را فراهم ساخته که درز انبساط هاي توليدي خارج از ليست مذکور، که نوع آنها از طرف مشتري ارسال مي گردد٬ در اسرع وقت توليد و تحويل داده شوند. اين شرکت با هدف٬ شناسايي معايب و کاستي هاي قطعات توليدي در سطح جهان٬ ضمن انجام چندين پروژه اجرايي در اين خصوص به نتايج منحصر به فردي دست پيدا کرده که يافته هاي مذکور اين مجموعه را به سمت توليد محصولي با کيفيت بسيار بالاتر از نمونه هاي مشابه خارجي هدايت نموده است.

مشخصات درز انبساط هاي توليدي شرکت مبتکران صنعت صدراپل
سه نوع درز انبساط با ويژگي هاي مشابه وجود دارند :
1- درز انبساط نوع AW
2- درز انبساط نوع T
3- درز انبساط نوع S
درز انبساط هاي توليدي اين شرکت عمدتا بر اساس استاندارد هاي شرکت هاي AGOM , ALGAFLEX , SHW بوده که داراي مشخصات ذيل در ابعاد و اندازه هاي مختلف مي باشند . در جداول زير مشخصات اين محصولات آمده است :

بالشتک هاي الاستمري (نئوپرن) :
نيروهاي مکانيکي شامل بارهاي افقي٬ عمودي و چرخش حول محورهاي مختلف (گشتاور) و همچنين تغيير شکل همزمان وارده بر يک سازه در ترکيب با تنش هاي ناشي از انقباض و انبساط مصالح سازه٬ درجه حرارت٬ خزش و حرکات پيچيده در ساختار سازه مي شود . به منظور جلوگيري و کنترل اين حرکات ها به گونه ايي که منجر به تغيير شکل و تنش هاي ناخواسته نشود از اين گونه بالشتک هاي الاستمري استفاده مي گردد.
مزاياي استفاده از بالشتک هاي الاستمري (نئوپرن) :
- به عنوان لرزه گير در سازه جهت دفع ارتعاشات وارده بر عرشه سازه
- به عنوان ضربه گير در سازه جهت دمپ کردن ضربه هاب احتمالي وارده لر سازه
- تحمل و نگهداري بارهاي افقي و عمودي (رنج نيروهاي عمودي وارده بين 100 KN تا 1200 KN)
- قابليت انعطاف در يک زمان در دو جهت مختلف
- پراکنده نمودن و عبور فشارهاي وارده بر سازه
- تحمل همزمان تاب در سه محور مختلف
- چرخش حول محورهاي مختلف و تغيير شکل همزمان
- افزايش قابل توجه عمر سازه و کاهش هزينه هاي تعمير و ساخت مجدد سازه
- اقتصادي و در دسترس بودن
- کيفيت و عمر طولاني حتي در شريط سخت جوي

کاربرد بالشتک هاي الاستمري (نئوپرن):
- انواع پل ها و ساختمان ها
- انواع سازه هاي بتني و فولادي
- ورزشگاه ها و سالن هاي ورزشي
- ماشين آلات ديناميکي از قبيل انواع ماشين هاي فوق سنگين و پرس ها
- تانکرها و سيلو ها
- موزه ها ٬ سالن هاي نمايشگاهي ٬ کتابخانه ها ٬
به طور کلي 4 نوع بالشتک الاستمري (نئوپرن) -- :
1- بالشتک الاستمري مسلح (لاستيک+صفحات فلزي داخلي)
2- بالشتک الاستمري ضد لغزش (Sliding Bearing) (لاستيک+ صفحات فلزي داخلي+ صفحات مهار کننده خارجي)
3- بالشتک الاستمري ضد اصطکاک و ضد لغزش (PTFE Bearing) (لاستيک+ صفحات فلزي داخلي+ تفلون + صفحات مهار کننده خارجي)
4- بالشتک الاستمري غير مسلح (دمپر پد ٬ دامپر) (Damper Pad Bearing)
که اين شرکت قادر به ساخت کليه بالشتک هاي الاستمري (نئوپرن) فوق بوده که براي طراحي و توليد٬ از استاندارد هاي بين اللملي و مرجعي چون ذيل استفاده مي کند.
شرکت مبتکران صنعت صدراپل براي طراحي و توليد انواع بالشتک هاي الاستمري بر اساس استانداردهاي زير تعريف شده است :
- EN 1337 - BS 5400
- DIN 4141 - AASHTO M251
- ASTM D4014 - ISO 6446

اين شرکت اولين شرکت ايراني بوده که در زمينه طراحي و توليد انواع بالشتک هاي الاستمري (نئوپرن) از استاندارد EN 1337-3 پيروي مي کند که اين استاندرد جديدترين و به روزترين استاندارد اروپا بوده که شرکت هاي بزرگي همچون شرکت STRONGHOLD , GUMBA GMBH طراحي و توليد را بر اين اساس انجام مي دهد.
نئوپرن هاي توليدي اين شرکت براي ارائه کيفيت بيشتر (بهتر) اين محصول به مشتريان خود٬ اين محصول را در پژوهشگاه ها و آزمايشگاه هاي معتبر و آکروديته اي همچون دانشگاه صنعتي اميرکبير تهران (پلي تکنيک)٬ مرکز پژوهشگاه متالوژي رازي و پژوهشگاه صنعت نفت و .... مورد انجام آزمايش هاي مختلفي در همين رابطه قرار گرفته که نتايج مثبت و کيفيت ساخت آن ها توسط مراجع ذي صلاح ٬ مهندسين مشاور مربوطه و کارشناسان اين رشته تائيد گرديده است .
تمامي محصولات توليدي اين بخش داراي دوره تضمين . گارانتي 60 ماهه بوده که در حال حاضر اين قطعات در پروژه هاي عمراني و صنعتي کشور تا کنون استفاده شده است .
برخي از پروژه هايي که از نئوپرن هاي توليدي اين شرکت استفاه گرديده است :


http://www.sadrapol.com
info@sadrapol.com
Sadrapol Engineering Company

0098-311-3249007
0098-311-3249008

Elastomer Bridge Bearing, Expansion Joint Bridge, Marine Fenders, Bollard, Damper Pad Rubber , Marine AirBag, Ball Mill Liner , Lifter Bar & Shell Plate, Head Plate, Rubber Ring, Roll Covering, Rubber Lining, OMega Seal, Packing, O-ring- Waterstop, Car stopper Fender, Rubber Rail Pad, Pig Polyurethane , Rubber Plate, Rubber Sheets,all Rubber Products.

نئوپرن پل و ساختمانها،لرزه گير و ضربه گير پل و ساختمان،درز انبساط پل ها،مقاوم سازي


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: Mastane Ahi
ایمــیل:
گفتگوي آنلاين:
تلفن:
0311-3249007
موقعیت: اصفهان
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  شنبه 08 آبان 1389
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 08 اردیبهشت 1390
تاريخ بروز رساني:  شنبه 08 آبان 1389
بازديد:تصاوير : #1

ارسـال پيغـام
تماس بـا: Mastane Ahi
در مـورد: نئوپرن پل و ساختمانها،لرزه گير و ضربه گير پل و ساختمان،درز انبساط پل ها،مقاوم سازي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر
 کلمات کلیدی :

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .

آگهی های جدید
05.04تهرانkluber oils شرکت روانکاران پارس ايل محسن عصري 09121508091صدرو پیش فاکتور
به نام خداوند جان و خردتلفن واحد فروش: 3 الي 26402000 -021 تلفکس:26406055 -021 عصري مديريت فروش:1508091-0912روغن پارس گريس پارس روغن شرکت نفت پارس گريس شرکت نفت پارس نمونه ...
05.04تهرانروغن صنعتي بهران (شرکت روانکاران پارس ايل)09121508091صدرو پیش فاکتور
بنام خداوند جان و خردتلفن واحد فروش: 3 الي 26402000 -021 تلفکس:26406055 -021 عصري مديريت فروش:1508091-0912روغن بهران روغن بهران روغن بهران روغن بهران روغن بهران روغن بهران روغن ...
05.04تهرانروغن صنعتي BP بي پي (شرکت روانکاران پارس ايل)صدرو پیش فاکتور
بنام خداوند جان و خردشرکت روانکاران پارس ايلتلفن تماس : 3 -26402000-021تلفن فکس : 26406055-021روغن بي پي گريس بي پي روغن bp گريس bp نمونه محصولاتBP Autran 4نوع کالا: روغن ...
05.03آذربايجان شرقينايلون شرينک و نوارخطر دکا پلاست آذر-تبريز
توليد و چاپ نايلون شرينک و نوارهاي هشدار خطر قيمت نوار خطر 36000ريالاولين دارنده گواهينامه هاي ايزو 9001-10002 وستاره طلايي کيفييت در ايران ...
05.02تهران کامپاند خام لاستيک ضد روغن و ضد سايش با قيمت بسيار
کامپاند فاينال بچ خام ( خمير خام لاستيک )با دورودساخت هر نوع کامپاند با کليه خواص فيزيکي و شيميايي مورد نظر شما،مورد تائيد آزمايشاهها و لابراتورهاي معروف وشناخته ...
05.01تهران فروش وبژه انواع مشتقات نفتي و مواد شيميايي (داخلي و
توليد کننده و فروشنده انواع مشتقات نفتي و مواد شيميايي با قيمت عالي Email : parandehmoghadam@yahoo.competro.pooyesh.khavarmiane@gmail.comwebsite : www.petropouyesh.comتلفن همراه : 09125205831 و 09305205831 ...
05.01تهران توليد کننده و فروشنده روغن پايه 100 ، 150 ، 500 (صادراتي و
فروش ويژه روغن پايه 100 ، 150 ، 500 (صادراتي و داخلي) – ديسلاتوري و غير اسيدي با بهترين قيمت و شرايط عالي Email : parandehmoghadam@yahoo.competro.pooyesh.khavarmiane@gmail.comwebsite : www.petropouyesh.comتلفن ...
05.01تهرانفروش پارافين جامد و مايع با قيمت مناسب (تناژ بالا)
بهترين فروشنده پارافين جامد (با درصد 0.5 تا 1) و پارافين مايع (فلش هاي 120-140-160-180) در هر نتاژ با قيمت مناسب و شرايط ويژه فروشEmail : parandehmoghadam@yahoo.competro.pooyesh.khavarmiane@gmail.comwebsite : ...
05.01تهران فروش ويژه انواع روغن هاي صنعتي(DOP-دوک-تصفيه-وايت
فروش ويژه انواع روغن هاي صنعتي (DOP-دوک-تصفيه-وايت اويل-حل شونده-رول)با شرايط عالي و نازلترين قيمتEmail : parandehmoghadam@yahoo.competro.pooyesh.khavarmiane@gmail.comwebsite : www.petropouyesh.comتلفن ...
05.01تهرانفروش ويژه نفت بي بو (تناژ بالا) با قيمت مناسب
توليد کننده نفت بي بو (تناژ بالا) با بهترين کيفيت و عالي ترين شرايط تسويه ماليEmail : parandehmoghadam@yahoo.competro.pooyesh.khavarmiane@gmail.comwebsite : www.petropouyesh.comتلفن همراه : 09125205831 و ...
   1  2  3  4  5  6  7  8   


شماره تماس و پشتیبانی جهت درج آگهی : 09141860372 اسماعیلی ( مدیریت بیر نیاز )
درج آگهی در سایت بیر نیاز رایگان است
مسئولیت آگهی های درج شده در این سایت بر عهده آگهی دهنده می باشد .
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت بیر نیاز | بیر میزبان میباشد

درج آگهی رایگان| آگهی رایگان| نیازمندیها|نیازمندیهای ارومیه |نیازمندیهای استان آذربایجان غربی|تبلیغات رایگان

درج آگهی رایگان - نیازمندیها - آگهی رایگان - تبلیغات اینترنتی رایگان - درج آگهی - بیرنیاز - نیازمندی - تبلیغ - تبلیغات - ایستگاه تبادل لینک رایگان - آگهی ستاره دار - آگهی لینکدار رایگان - آگهی ویژه - سایت تبلیغاتی - سایت آگهی - سایت نیازمندی


Powered by MyCustomers-1.3.848   |  Copyright ©2014, IranPHP Enterprises Ltd.